Eğlence
Keçi gibi yaşayan adamı sunarken kahkalara boğulan sunucu
  • REKLAMSarı Mikrofon, "Şimdiki aklınız olsa evlenirken arabanın arkasına ne yazardınız?" diye sordu. İşte birbirinden ilginç cevaplar...

  • REKLAMÇin'de sabah kahvaltılığını unutan kocasını düşünen eş izleyenleri güldürdü. Düşünceli kadın aşağıda otomobilde bekleyen kocasına sandvici pencereden fırlatıp işe yolladı.

  • REKLAMAmerika'da oynana Amerikan futbolu karşılaşmasında serbest atış yapan oyuncunun topunu tutmak isteyen kız başarılı olamadı. Tutamadığı top yüzüne çarpınca kısa süreli baygınlık geçirdi.

  • REKLAMGenç kıza şaka yapmak istedi ama şakanın sonu kötü bitti. Havuz kenarında eğlenen gençlerden biri genç kadını suya itmeye çalıştı. Ancak havuzdan uzakta başlayan hareket az daha kanlı bitiyordu. Şaka mağduru genç kız kafa üstü havuza düştü, yaşadığı şokun etkisiyle uzun süre kendine gelemedi.  İşte sosyal medyada yayılan o görüntüler...

  • REKLAMNtv Spikeri Seda Öğretir'in 5 yıl önceki bir haberinde "Barcelona" diyememesi herkesi güldürmüştü. Deneyimli sunucu İspanya'dan o anlara gönderme yaparak yeni bir "Barcelona" sunumu yaptı. Bu renkli anını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

  • REKLAMHenüz 6 yaşında ama Rubik küpünü çözmesi sadece 41 saniye sürdü. Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen Avrupa Rubik Küpü Şampiyonasında 6 yaşındaki Nicoleta Matei, izleyenleri adeta büyüledi. Sevimli kız, Rubik küpünü 41 saniyede çözmeyi başardı.

  • REKLAMGörüntüler Hollanda'da bir alışveriş merkezinden. Şık giyinimli bir kadın aşağı doğru inen yürüyen merdivene ters yönden çıkmak istiyor. Israrla çıkmaya çalışan kadın izleyenlerin dikkatini çekiyor. Yaşanan bu ilginç an bir başka kişinin cep telefonu kamerasına böyle yansıdı.

  • REKLAMABD'nin California eyaletindeki Grover Sahili açıklarında kürek çeken iki kanocu bir anda dev bir kambur balinanın dişleriyle karşı karşıya kaldı.Kanocuların balinanın açılan dev ağzının önünde küçücük bir lokma kadar kaldığı o anlar saniye saniye böyle görüntülendi.Görüntülerde, savaş gazilerinin içinde bulundukları koşullara dikkat çekmek için 22 gündür denizde kürek çeken Eick Jones ve MIke Pelayo adlı kanocuların bir anda burunlarının dibinde biten dev çenelerle karşı karşıya kaldığı görülüyor.İki kanocu balinanın dişleri önünde küçücük kalmalarına karşın soğukkanlılıklarını korurken, dev yaratık daha sonra sulara gömülerek uzaklaşıyor.

  • REKLAMBir kolejde asker üniformaları giymiş  Çinli kız öğrenci topluluğu muhteşem bir disiplinle askeri eğitim yapıyor.