Eğlence
Bir anda havaya fırladı
  • REKLAMTırmanma duvarını hızlıca ve tek seferde aşan kedi görenleri şaşırttı. Kedi, kuş figürleri olan engelleri tek tek geçti, kendi doğasına uygun olarak hedefi hızlıca gördü.

  • REKLAMYurt dışında bir kadın yaptığı gösteri ile herkesi kendine hayran bıraktı. Elindeki su dolu maşrapada bulunan suyu dökmeden 3 takla attı. Bu da yetmezmiş gibi dördüncü taklasında yine elindeki su dolu maşrapayı dökmeden takla atarak sandayeye oturdu. Onu izleyen etrafındaki kişiler yetenekli kadını alkışlara boğdu. O anları amatör bir kamera ile çeken kişi görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

  • REKLAMKızıyla daha fazla vakit geçirmek isteyen babanın bulduğu yöntem, düzenli olarak egzersiz yapmasını da sağlıyor! 41 yaşındaki Avustralyalı baba Ash Mills, kızıyla arasındaki bağı kuvvetlendirmek için kızının haftalık 30 saatlik jimnastik derslerine eşlik ediyor. Birçok hareketi beraber denerken eşi de onların bu eğlenceli anlarını kameraya alıyor.  

  • REKLAMÇin'de bir kaza sonucu araçtan fırlayan lastik kendi halinde yolda seyretmeye devam etti. Bu ilginç anlar bir güvenlik kamerası tarafından böyle kaydedildi.

  • REKLAMSosyal medyada hızla yayılan 'Mannequin Challenge' (Donma akımı)'nın son örneği,tüm öğrencilerin katıldığı bir okul oldu.Sosyal medyada hızla yayılan ve hemen hemen dünyanın her köşesinde yapılmaya başlanan 'Mannequin Challenge' yani donma akımına bu kez bir Türkiye'den okul katıldı.İsmi bilinmeyen okulun tüm öğrencileri, birkaç dakika için hareketsiz bir şekilde durdular. O dakikalar için kamera hareket etmeye ve tüm okulu gezmeye başladı.Okulun her katında hatta bahçesinde dahi devam eden 'Mannequin Challenge' gösterisi sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

  • REKLAMBengal kedileri ev sahiplerinin kendileri için dizayn ettiği bahçede güle oynaya yaşıyorlar. Kaydıraktan kayıyor, hopluyor, zıplıyor ve birbirlerini kovalıyorlar.

  • REKLAMSosyal medyada paylaşılan bir görüntüde köpeğin ölüyormuş gibi taklit yapması izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

  • REKLAMYunanistan'da düzenlenen vücut geliştirme şampiyonasında kendisine verilen düşük puanlara sinirlenen sporcu jüri üyelerine tekme tokat daldı.

  • REKLAMÇin'deki bir çift şeritli yolda aracını ters yöne çevirmek isteyen sürücünün beceriksizliği 'yok artık' dedirtti.  Geri geri gittikten sonra yavaş hareketlerle direksiyonu toparlamak yerine gaza basmayı tercih eden sürücü, içinde bulunduğu aracın taklalar atarak yokuş aşağı yuvarlanmasına sebep oluyor. Kazadan yara almadan kurtulan sürücü, yaptığı hata ile izleyenleri şaşkına çeviriyor