Eğlence
Ekranın arkasından adam düştü
  • REKLAMGörüntüler Tayland'dan. Bir motosiklet sürücü boş bir yolda ilerliyor önünde hiçbir araç yok ama kazanın nereden geleceği olmuyor işte. O anda birden yola çıkan büyük bir kertenkele motosikletin altına giriyor. Dengesini kaybeden sürücü motoruyla beraber yere düşüyor. Kazaya neden olan kertenkele ise yoluna devam ediyor.

  • REKLAMO Aileler herkesten daha şanslı. İşte nedeni...

  • REKLAMSosyal Medyada en çok izlenilen görüntülerden biride minik Layla'nın Justin Bieber sevgisini ortaya koyan bu video. Brittnay Potter isimli genç anne küçük kızı Layla'nın, Justin Bieber'ın sesini duydugu anda verdiği tepkiyi videoya kaydederek sosyal medya hesabına yükledi. Görüntü kısa sürede büyük beğeni topladı ve binlerce izleyiciye ulaştı.Görüntüde minik Layla, ağlarken Justin Bieber'ın sesini duyunca bir anda susyor, şarkıyı kapattığınız anda ise yine basıyor feryadı. İşte O sevimli Layla'nın görüntüleri.

  • REKLAMBir babayla bebeğinin eğlenceli yolculuğunun hikayesi.

  • REKLAMSosyal medyaya yüklenen köpek videosu bir anda herkes tarafından paylaşılmaya başlandı. Oğlunu okula gitmesi için kaldıran anneyi yatağın üzerine bulunan sibirya kurdu cinsi köpek dakikalarca engelledi. Annesi tam çocuğunun yorganını kaldırmak isterken köpek bir anda annenin elini ısırmaya çalıştı. Defalarca gerçekleşen olayda anne bir türlü oğlunu yatağından kaldıramadı. O anları kameraya kaydeden aile bu görüntüleri sosyalk medyada paylaştı. Kısa sürede fenomen olan video 1 buçuk milyon tık aldı.

  • REKLAMAnnesinin yürüyüşü bu sevimli bebeğin çok dikkatini çekmiş olacak. Bakın nasıl da onun taklidini yapıyor.

  • REKLAMBilişim sektöründe yazılım geliştirici ve sistem yöneticilerini farklı bir platformda bir araya getirip, birlikte ve daha verimli çalışmalarını sağlayan bir felsefe ve yöntem olan DevOps  için 2009 yılından beri düzenlenen DevOpsDays, bu sene Borsa İstanbul ev sahipliğinde ilk kez Türkiye’de gerçekleştiriliyor.

  • REKLAMABD'nin Teksas eyaletinde bir annenin, çocukları için aldığı Chewbacca maskesini deneyip çektiği video Facebook'un bugüne denk en fazla izlenen canlı videosu oldu. Teksaslı 37 yaşındaki Candace Payne'in yüzünde maskeyle kahkahalar attığı videosu Facebook Live'da milyonlarca kişi tarafından izlendi.BBC Trending'in haberine göre Payne doğum günü için kendisine kıyafet ve çocukları için de eğlenceli bir şeyler almak için Dallas'ın dışındaki Kohls adlı alışveriş merkezine gitti.Payne, Kohls'da kendisine Star Wars (Yıldız Savaşları) filminin karakterlerinden Chewbacca'nın da maskesini satın aldı.Otoparkta aracı park halindeyken çektiği video internette viral olan Payne, BBC'ye "Bu çok çılgınca, çok saçma. İzlenme sayılarına baktım, sanki biri hesap makinesi koymuş gibi" dedi.Video, 23 Mayıs Pazartesi günü itibariyle 140 milyona yakın kişi tarafından izlendi. Kohls alışveriş merkezi de videonun viral olmasından sonra Payne'in evini ziyaret edip Star Wars oyuncakları hediye etti.Daha önce en çok izlenen video, bir karpuzun patlama anını paylaşan Buzzfeed'in videosuydu. O görüntüler de 10 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti.Facebook'un Nisan ayında tüm kullanıcılarının erişimine açtığı Facebook Live uygulaması 30 dakika canlı yayın yapma imkânı sağlıyor. Yayınlar da Facebook sayfalarına kaydedilebiliyor.

  • REKLAMRusya'da bir marketin içindeki bu sarhoş adam izleyenleri güldürüyor. Ayakta zor duran adam o kadar sarhoş ki aynadaki yansımasını gerçek sanıp yol vermeye dahi kalkışıyor.