İlginç Videolar
Genç kadından şaşırtan yetenek
  • REKLAMKanada'da bir evde geyik ve kedi birbirleriyle iyi dost olmuşlar. Öyle ki geyik kediyle oynuyor ve birbirlerine en ufak bir zararları dokunmuyor. Evin sahibi de bu durumdan oldukça memnun. İlginç dostluk kameralara yansıyınca büyük ilgi odağı haline geldi.

  • REKLAMAdana’da seyir halindeki otomobilin kaputuna oturup su takviyesi yapmaya çalışan bir kişi görenleri hayrete düşürdü.    D-400 karayolunda 01 SE 872 plakalı otomobile seyir halindeyken kaputu açıp bidon ile su takviyesi yapan bir vatandaş, görenleri şaşkına çevirdi.  Sürücü, önünü görmekte bile zorlanırken kendilerini görüntüleyenlere el sallayıp yoluna devam etti.  ADANA - İHA

  • REKLAMSon zamanların modası olan Mannequin Challenge (zaman dondurma) akımına Bahamalar'dan güzel bir örnek geldi. Eğitmenlerin yunus balıklarıyla yaptığı Mannequin Challenge bu modaya yeni bir soluk getireceğe benziyor.

  • REKLAMYıllardır parlak saçlı kişileri gördüğümüzde 'Saçlarını buzağı mı yaladı' deriz. Bu videoyu izledikten sonra bu sözün tarihe karışacağı kesin olacak.

  • REKLAMYaya öncelikli trafik kurallarının uygulandığı İsveç'te, Kofors kentinde araçlar yaya geçidinde bu kez alışılmışın dışındaki yayalar için durdular. Hofors kentindeki araç yolunu karşıdan karşıya geçmeye karar veren ördek grubu, trafik kurallarına tümüyle uyup, yaya yolundan karşıya geçtiler. Araç sürücüleri de yaya önceliği uygulanan geçitte sabırla ördeklerin geçişinin sona ermesini beklediler.

  • REKLAMSevimli papağan Charlie, düğmeleri doğru renklere göre kutuların içerisine atarak ne kadar zeki olduğunu sahibine böyle ıspatladı. Sahibi kutuların yerlerini değiştirse bile zeki kuş charlie, düğmeleri renklerine göre ayırdı ve her düğmeyi kendi renginin olduğu kutunun içerisine bırakarak herkesi kendine hayran bıraktı.

  • REKLAMAmira Yvonne Glenn, geçtiğimiz Pazar günü dünyaya geldi. Doğduğu hastanede yenidoğan hemşiresi tarafından saçları şampuanla yıkanan bebeğin ilk banyo keyfini babası videoya kaydetti ve facebook hesabından paylaştı. Amira’nın banyo yaparken yüzünün aldığı şekil, o anda ne kadar keyifli ve mutlu olduğunu o kadar güzel yansıtıyordu ki, video şu ana kadar 27 Milyon kez görüntülendi, 387.480 paylaşım aldı  ve on binlerce yorum yağdı.  

  • REKLAMKedinin sevimli  köpeğe yaptığı masaj sosyal medyada ilgi odağı oldu.

  • REKLAMGenç kadının mini akrobasi şovu böyle son buldu. ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Long Beach kentinde bir kadın, sokağa kurulan küçük rampadan bisikletiyle uçarak küçük bir şov yapmak istedi. Ama işler istediği gibi gitmedi.