İlginç Videolar
Doğa sevgisi
  • REKLAMSosyal medyada yer alan videoda tahta bir levha elektrik akımı verilerek yakılıyor. Tahtanın yüzeyini yakarak dağılan  elektrik akımı muhteşem bir yaprak deseni oluşturdu.

  • REKLAMÇin'de çekilen görüntülerde bir köpek sahibiyle beraber otoyola çıkıyor. Sahibi motor üzerinde seyrederken, sevimli köpek ise tekerlekli bir araçla sahibine eşlik ediyor.

  • REKLAMElindeki tüfeğine teller bağlayarak müzik çalan adam görenleri şaşırttı. Hem müzik çaldı hem de hedefte bulunan kutuya tüfeğiyle ateş etti.

  • REKLAMYurt dışında bir kadın yaptığı gösteri ile herkesi kendine hayran bıraktı. Elindeki su dolu maşrapada bulunan suyu dökmeden 3 takla attı. Bu da yetmezmiş gibi dördüncü taklasında yine elindeki su dolu maşrapayı dökmeden takla atarak sandayeye oturdu. Onu izleyen etrafındaki kişiler yetenekli kadını alkışlara boğdu. O anları amatör bir kamera ile çeken kişi görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

  • REKLAMÇin'de bir kaza sonucu araçtan fırlayan lastik kendi halinde yolda seyretmeye devam etti. Bu ilginç anlar bir güvenlik kamerası tarafından böyle kaydedildi.

  • REKLAMSosyal medyada hızla yayılan 'Mannequin Challenge' (Donma akımı)'nın son örneği,tüm öğrencilerin katıldığı bir okul oldu.Sosyal medyada hızla yayılan ve hemen hemen dünyanın her köşesinde yapılmaya başlanan 'Mannequin Challenge' yani donma akımına bu kez bir Türkiye'den okul katıldı.İsmi bilinmeyen okulun tüm öğrencileri, birkaç dakika için hareketsiz bir şekilde durdular. O dakikalar için kamera hareket etmeye ve tüm okulu gezmeye başladı.Okulun her katında hatta bahçesinde dahi devam eden 'Mannequin Challenge' gösterisi sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

  • REKLAMYunanistan'da düzenlenen vücut geliştirme şampiyonasında kendisine verilen düşük puanlara sinirlenen sporcu jüri üyelerine tekme tokat daldı.

  • REKLAMAmerika'da 65 cesur kadın dünya rekoru kırmak için paraşütlerini kuşanıp uçaktan atladı. Havada süzülen ve el ele tutuşarak dakikalarca havada kalan kadınlar son derece başarılı şekilde rekor denemelerini sonuçlandırdılar.

  • REKLAMHer pazartesi sabahı işe veya okula giderken hepimiz böyle değil miyiz? Demek ki uykuculuk sadece insanlara özgü değilmiş. İşte uykucu mirketin sevimli dakikaları…