Kamera şakaları

  • REKLAMMalezya'da profesyonel motor sporları yapan Leona Chin, sürücü eğitmenlerine korkunç bir şaka yaptı. Abisinin olduğunu söylediği araçta deneyimsiz sürücü numarası yapan genç sporcu, bir anda gaza yüklenerek eğitmenleri korkudan çığlık çığlığa bağırttı. Olanlardan habersiz eğitmenler, genç kızın otomobil kullanmayı bilmediğini sanarak araçta adeta can çekiştiler. Görüntülerde araçtan kendini can havliyle atan eğitmenlerin hali izleyenleri güldürdü.

  • REKLAMBöyle bir şey başınıza gelse ne yapardınız? Japon televizyonlarının en gözde yayınlarından biri olan şaka programları insanoğlunun yaratıcılığını zorlar nitelikte. Üstelik ‘eşek şakası’ diye tabir ettiğimiz şakalar bile onların yanında sütten çıkmış ak kaşık gibi duruyor. İşte onlardan en komikleri…

  • REKLAMBebekleriyle gezmeye çıkan bir aile küçük çocuklarını bir anda merdivenden aşağı düşürdü. Tabi işin aslı böyle değil. Çift bu şekilde dikkatsiz ailelere ders verdi. Sokaktaki insanlara yapılan kamera şakasında Youtube fenomeni Big Daws ve arkadaşı; çocuklarını metroda unutan, merdivenden aşağı düşüren bir ebeveyni canlandırıyor. İşte Big Daws ve arkadaşı Gaby'nin yaptığı, kötü ebeveyn nasıl olunur şakasına insanların tepkisi ilginç oldu.

  • REKLAMElinde arıların bulunduğu kutularla asansöre binen adam, arıları serbest bırakınca olanlar oluyor. 

  • REKLAMRusya’da üç arkadaşın kurguladığı işkence şakası neredeyse hayatlarına mâl oluyordu. Gençler, şaka yapmak istedikleri kuryeci silah çekince faciadan kılpayı kurtuldu.Beraber kaldıkları evin odasında bir arkadaşlarına işkence yapıldığı kurgusu hazırlayan üç kafadar, eve pizza getien ilk kuryecisinin kaçmasına sebep oldu. Koridorda bekleyen kurye, inilti sesleri duyunca endişelenerek dışarı kaçtı.Şakacılar, çağırdıkları ikinci kuryenin silahına davranması sonucu faciadan son anda kurtuldu. Kuryenin inilti sesini duyunca silahına davranması ve odaya 'Eller yukarı!' diyerek girmesi üzerine şakacı arkadaşlar durumu açıklamak zorunda kaldı.Kuryeyi korkutmak isterken kendileri korkan şakacılar, "Bu bir şakadır! Sakin ol.. Bak burada kamera da var." diyerek silahlı kuryeyi sakinleştirmeye çalıştı. Sinirlenen kurye "Defolun gidin.. Böyle şaka mı olur?" diyerek tepki gösterdi.

  • REKLAMAsansöre yerleştiren televizyonlar ve havalandırma tesisatı ile asansöre binen vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı.

  • REKLAMİki gencin yaptığı bu kamera şakası izleyenleri hem korkuttu hem güldürdü

  • REKLAMBir parkın ortasına kapı yerleştiren şakacı, kapıyı açtıktan sonra arka tarafta saklanıp kapıyı uzaktan kumandayla kapatıyor. İnsanların durum karşısındaki akıl tutulmalarını izlemek harika.

  • REKLAMAsansöre binen bir adamın diğer kişilere yaptığı şaka hem güldürdü hem de tiksindirdi. Brezilya'da asansöre binen bir adam tuvalate yetişmek için kendini zor tutuyormuş gibi yaptı. Daha sonra beline bağladığı bir cihaz ile asansörde bulunan diğer kişilere cihaz sayesinde bir sıvı madde püskürttü. Asansördeki kişiler o maddenin insan dışkısı olduğu zannettiler ve asansörden bir an önce kaçmak için ellerinden geleni yaptılar.