Kamera şakaları

  • REKLAMBir dönemin efsane film serisi Matrix'in karizmatik karakteri Morpheus gerçek hayatta sizin karşınıza çıksa ne yapardınız? Hem de türlü olağanüstü güçlerle!

  • REKLAMGenç kıza babası tarafından hazırlanan oyun, insanı dünyanın en mutlu kişisi yapacak türden. Polis tarafından kenara çekilen kız, polisten bir iyi, bir de kötü haber alıyor. Kötü haber 2 tane ceza bileti, iyi haberse aslında biletlerin ceza olmadığı.

  • REKLAMBebek arabasında oyuncak bir bebeğe uçan balon bağlayıp bebek uçtuğunda insanların nasıl tepki vereceğini ölçmek isteyen adam, bunu görenlere kısa bir panik yaşattı. Videonun yıldızı ise duruma hiç tepki vermeyen uzun saçlı adam.

  • REKLAMKafamızdaki "iyi" profilini yıkacak şeyleri yapan bu Noel baba, insanları fena halde şakalamayı başarmış gibi gözüküyor.

  • REKLAMÇiçekle size doğru gelen birini görseniz ne yapardınız? Kibarca ve tebessüm ederek çiçeği almak için hamle yapmanız muhtemel. Şakazedeler de tam olarak bunu yapıyorlar, ancak sonrasında şaşkınlık ve hafif utanç içinde yollarına devam etmek zorunda kalıyorlar.

  • REKLAMSosyal deney olarak da nitelendirilebilecek kamera şakası, Tinder adlı dating uygulamasından tanıştıkları güzel bir kızla buluşmak üzere yola koyulan genç erkekleri hedef alıyor. Buluşma noktasına geldiklerinde, internette görüp beğendikleri kızın oldukça şişman olduğu gerçeği ile yüzleşen şakazedeler ne tepki vereceklerini bilemeseler de, biri hariç hepsi çareyi kaçmakta buldular.

  • REKLAMDenize düşen bir bebek arabası üzerinden kurulan kamera şakası, şakazedeler içinde yer alan engelli gencin hareketi ile gündeme geldi. Şakanın kurbanlarından biri olan tek bacağı olmayan genç, bebek arabasının denize düştüğünü gördüğü anda, küçük bebeği kurtarmak için bir an bile düşünmeden protez bacağını sökmeye çalışıyor.

  • REKLAMÜnlü şakacı Rémi Gaillard, baykuş kostümü giyip aşağıdan geçen bir polis arabasının üstüne bir kova pislik döktü. Dünyada canı hiç sıkılmayan bir insan varsa o da Rémi Gaillard'ın avukatıdır.

  • REKLAMŞükran günü için hindinin içini çıkartan kız, hindinin içinden bebek hindinin (hem de tüyleri yolunmuş ve kafasız bir halde) çıkmasına inandı ve ağlamaya başladı. Keşke hindilerin yumurtlayarak çoğaldığını bilseydi.