Tekno TV Videoları
Tekno TVToplam 1101 video
Sloganı “Türkiye’nin teknoloji ekranı” olan bu programda satın alma rehberleri, teknoloji dünyasına ilişkin konular, teknolojinin püf noktaları ve ürün incelemeleri Erdal Kaplanseren tarafından yorumlanıyor.
 • 1244
 • 19861897

En Yeni

Apple iPad Pro Türkiye'de satışa sunuldu
Apple, profesyoneller için tasarladığı büyük ekranlı tableti iPad Pro'yu bugün itibariyle birçok Avrupa ülkesinde ve Türkiye'de satışa sundu.
 • REKLAMGoogle, Maps'e bağlı sevilen uygulaması Street View'u Türkiye'de sonunda hizmete soktu. Türkiye'nin 70 ilinde başlayan servis sayesinde, istediğiniz şehri sokak sokak gezebilirsiniz.

 • REKLAMPek çok insan için YouTube aynı zamanda bir müzik dinleme ve klip izleme ortamı. Özellikle bu amaç için kullananlar, reklamlardan son derece rahatsız. Videoların üzerinde çıkan bannerlardan ve öncesindeki kısa reklam videolarından kurtulmak için ücretli abonelik servisi YouTube Red, 28 Ekim itibarıyla hayata geçti. YouTube Red, reklamsız gösterimle kalmıyor, dilerseniz videoları bilgisayarınıza indirme olanağını da sunuyor.  

 • REKLAMFacebook'un yeni başlattığı "gerçek zamanlı arama" özelliği sayesinde kullanıcıların ürettiği içerikler görüntülenebilecek. Tamamen kişiselleştirilebilir şekilde sunulacak olan arama özelliği şu anda İngilizce sürümde mevcut. Facebook’ta bir günde toplamda 1.5 milyar arama gerçekleştiriliyor. Yeni gerçek zamanlı arama özelliği sayesinde bu sayının önemli bir oranda artması bekleniyor.    

 • REKLAMiOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz Arkadaşlarımı Bul uygulamasını Apple yeniledi. Yenilenen uygulama artık iCloud hesabınızla eşleşiyor ve sadece mobilden değil, bilgisayar üzerinden de takip yapmanızı sağlıyor.  

 • REKLAMYeni akıllı telefonların duyurulması ve satışa çıkartılmasının ardından, çeşitli testler de beraberinde geliyor. Elbette yeni nesil iPhone’lar için de çeşitli testler gerçekleştiriliyor. Ürünler darbeye dayalı olarak gerçekleştirilenler bir yana, sıcaklık ve sıvı konusunda da çeşitli testlere tabi tutuluyorlar.  

 • REKLAMSosyal medya devi, kullanıcılarına yeni bir özellik sonmaya başladı. "Katlıyorsan fav, katılmıyorsan RT" şeklinde kullanıcıların anket yaptığını gören Twitter, yeni bir anket fonksiyonunu aşamalı olarak kullanıma sundu. Detaylar bu videomuzda.

 • REKLAMAkıllı telefonlar süper liginin flaş takımlarından biri olan Galaxy serisinde oyuna yeni giren S6 edge+ konuğumuz. Büyük kaliteli ekranlı, gösterişli tasarımlı ve yüksek performansıyla kendine hayran bırakan bu telefon, önümüzdeki bir yıl boyunca piyasayı sallayacak gibi görünüyor. Detaylı bilgi için videoumuzu izleyin.

 • REKLAMKullanışlı fiziksel klavyesi ve özellikle e-posta pratiği sayesinde çoğunlukla iş dünyası tarafından tercih edilen BlackBerry telefonlar, önemli bir misyon üstlenmişti geçtiğimiz 10 yıl içinde. Fakat sonraki gelişmelere, rakiplerinin hamlelerine yenilikçi karşılık veremeyince, BlackBerry'nin pazar payı küçüldükçe küçüldü. Şirket "ben daha ölmedim" dercesine bir hamleyle tekrar gündemde. Bu defa bir Android telefonla çıkıyor karşımıza. BlackBerry Priv hakkında ilk bilgileri paylaşıyoruz.

 • REKLAMKullanıcılar için sürekli yeni düzenlemeler geliştiren Facebok, profil sayfasını daha eğlenceli hale getirecek bazı yenilikler peşinde. Bunlardan biri de, Facebook'un mobil uygulamasında devreye girecek "profil videosu". Başlıktan da anlaşılacağı üzere, fotoğraf yerine video veya hareketli Gif dosyaları koymak mümkün olacak. Detaylar videomuzda.