Tekno TV

Tekno TVToplam 1072 video
Sloganı “Türkiye’nin teknoloji ekranı” olan bu programda satın alma rehberleri, teknoloji dünyasına ilişkin konular, teknolojinin püf noktaları ve ürün incelemeleri Erdal Kaplanseren tarafından yorumlanıyor.
 • 1244
 • 18216477

En Yeni

Sony Xperia Z3 ile düşük ışıkta da mükemmel çekim
Akıllı telefon piyasasının en üst seviye modellerinden biri olan Sony Xperia Z3'ün, iddia edildiği gibi düşük ışık konuşullarında da yüksek kalitede fotoğraf ve video performansı sergileyip sergilemediğini bizzat test ettik ve onayladık. Ortaköy'de gece karanlığında yaptığımız Xperia Z3 kamera testini bu videomuzda görebilirsiniz.  
 • REKLAMKickstarter’da ortaya çıkan SensorWake isimli ilginç bir proje, insanlığa yeni bir uyanma seçeneği armağan edecek gibi görünüyor: Sabahları farklı kokuların içinde uyanmak.

 • REKLAMSamsung’un Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’ten sonraki telefonu merakla beklenirken gelecek modelin Galaxy S6 Plus olabileceğine dair bilgiler gelmeye başladı bile. 

 • REKLAMAkıllı telefon ve tabletinizin pili dışarıdayken, şarj olanağı bulunmayan zamanlarda azalınca devreye alarak pil zamanı kazanabileceğiniz 5 önemli ipucunu bu videomuzda anlattık.

 • REKLAMMasa üstü sistemler artık, laptoplar kadar ilgi görmüyor ancak hem güçlü masa üstü sistemlere ihtiyacı olanlar, hem de laptoplarına harici klavye takmak isteyenler için ilginç bir ürün duruyor karşımızda; cam klavye. 

 • REKLAMElektrikli otomobiller üretmesiyle tanıdığımız Amerikalı şirket Tesla, evlerden güneş enerjisinden yararlanılmasını sağlayacak çözümü Powerwall’ı tanıttı. Detaylar bu bölümde!

 • REKLAMÇok sayıda oyundan destek alan ve sonunda da Facebook tarafından 2 milyar dolara satın alınan sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift için, nihayi tüketiciye satış tarihi nihayet açıklandı. Oyuncuların göz ve kulaklarını kapatarak dışarısıyla bağlantısını keserken, oyuncuyu oynadığı oyunun sanal dünyası içine alan ve ön incelemelerinden büyük beğeni toplayan Oculus Rift bugüne kadar, geliştirici sürümüyle piyasadaydı.

 • REKLAMASUS’un hem şık hem de güçlü dizüstü bilgisayarı ZenBook UX305, dünyanın en ince 13,3 inç QHD+ çözünürlüklü dizüstü bilgisayarı olarak duyuruldu. Ürünü Hürriyet TV'de ağırladık ve detaylarına indik. Ergonomik, şık, hafif ve güçlü bu bilgisayar, kullanıcısını kendine hayran bırakıyor. 

 • REKLAMElektrikli otomobiller, yakın gelecekte otoyollarda standart hale gelecek gibi görünüyor. Giderek daha çok sayıda elektrikli otomobil modeli ortaya çıkarken Volkswagen de Bulli isminde ilginç bir konsept otomobil tanıttı.

 • REKLAMSosyal medyanın yeni fenomeni Periscope’u kullanmaya başladınız veya henüz temkinli yaklaşıyorsunuz. Fakat yine de fazla bilgi göz çıkarmaz. Periscope'a kuşbakışı tur atıyoruz.