Tekno TV

Tekno TVToplam 1069 video
Sloganı “Türkiye’nin teknoloji ekranı” olan bu programda satın alma rehberleri, teknoloji dünyasına ilişkin konular, teknolojinin püf noktaları ve ürün incelemeleri Erdal Kaplanseren tarafından yorumlanıyor.
 • 1244
 • 17901321

En Yeni

Telefon ve tabletinizin pil ömrünü artıracak 5 ipucu
Akıllı telefon ve tabletinizin pili dışarıdayken, şarj olanağı bulunmayan zamanlarda azalınca devreye alarak pil zamanı kazanabileceğiniz 5 önemli ipucunu bu videomuzda anlattık.
 • REKLAMMasa üstü sistemler artık, laptoplar kadar ilgi görmüyor ancak hem güçlü masa üstü sistemlere ihtiyacı olanlar, hem de laptoplarına harici klavye takmak isteyenler için ilginç bir ürün duruyor karşımızda; cam klavye. 

 • REKLAMElektrikli otomobiller üretmesiyle tanıdığımız Amerikalı şirket Tesla, evlerden güneş enerjisinden yararlanılmasını sağlayacak çözümü Powerwall’ı tanıttı. Detaylar bu bölümde!

 • REKLAMÇok sayıda oyundan destek alan ve sonunda da Facebook tarafından 2 milyar dolara satın alınan sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift için, nihayi tüketiciye satış tarihi nihayet açıklandı. Oyuncuların göz ve kulaklarını kapatarak dışarısıyla bağlantısını keserken, oyuncuyu oynadığı oyunun sanal dünyası içine alan ve ön incelemelerinden büyük beğeni toplayan Oculus Rift bugüne kadar, geliştirici sürümüyle piyasadaydı.

 • REKLAMASUS’un hem şık hem de güçlü dizüstü bilgisayarı ZenBook UX305, dünyanın en ince 13,3 inç QHD+ çözünürlüklü dizüstü bilgisayarı olarak duyuruldu. Ürünü Hürriyet TV'de ağırladık ve detaylarına indik. Ergonomik, şık, hafif ve güçlü bu bilgisayar, kullanıcısını kendine hayran bırakıyor. 

 • REKLAMElektrikli otomobiller, yakın gelecekte otoyollarda standart hale gelecek gibi görünüyor. Giderek daha çok sayıda elektrikli otomobil modeli ortaya çıkarken Volkswagen de Bulli isminde ilginç bir konsept otomobil tanıttı.

 • REKLAMSosyal medyanın yeni fenomeni Periscope’u kullanmaya başladınız veya henüz temkinli yaklaşıyorsunuz. Fakat yine de fazla bilgi göz çıkarmaz. Periscope'a kuşbakışı tur atıyoruz.

 • REKLAMBir zamanlar salonlarımızı, oturma odalarımızı, işyerindeki masalarımızı süsleyen fotoğraf çerçeveleri giderek daha az karşımıza çıkıyor ancak Instacube bu gidişatı değitirebilir.

 • REKLAMÜlkemizde yerli ve yabancı kahve dükkanı zincirleri giderek yaygınlaşıyor. Kahve sevgisinin yoğunlaşması, yeni bir sosyal uygulamanın doğmasına sebep oldu. CupsOn.Me adlı telefon uygulaması sayesinde kahve kredisi satın almak, indirimler kazanmak ve uzaktan başkasına kahve ısmarlamak mümkün.

 • REKLAMYüksek kaliteli görüntü sunan ekranlar TV'lerde ve mobil cihazlarda yerini aldıktan sonra şimdi yeni trend, kavisli ekranlar. İlk kavisli ekranlar, birkaç TV modeli ile geçtiğimiz aylarda ortaya çıktı. Fakat tüketicilerin çoğu "Peki ama neden?" sorusunu yöneltmeyi sürdürüyor.